Kara Büyü Nasıl Yapabilirsiniz – Güzel Artı Kötülük

Kara bağlama büyüsü yapmanın en iyi yolunu anlamak gerçekten çağdaş çağınızın bir ürünü değildir. Sihirin kökenini, kaydedilmiş tarihsel geçmişin ilk web sayfalarına kadar takip ettiği düşünülmektedir. Şu anda, geleneksel insanlar doğal çevrenin neden genellikle çok düşmanca ve bazı durumlarda ölümcül olduğunu merak ettiler. Doğum, hastalık ve ölme gibi şeyler onları şaşırttı. Hava koşulları, ay, güneş ve yıldızlar bile açıklanamaz görünüyordu.

O zaman bütün çevre büyük bir sırdı. Doğayı manipüle ettiği ortaya çıkan etkileyici yabancı güçlerin farkında olmak ve belki de yönetmek için bir çabada, bireyler çeşitli ritüelleri takip etmeye başladılar ve sonuçta kara büyü yapmanın yollarını buldular. Bu, günümüzde tıp, astronomi ve kimya gibi bildiğimiz çeşitli bilim alanları ile çok daha iyi bir anlayış getirdi.

Kara büyü genellikle başka bir insana zarar vermeye alışkın olan bir tür büyüdür. Bu ortaçağda yaygın olarak uygulandı ve şeytanı kullanırken gerçekten çok bağlıydı. Büyüler ve büyülerle, dimdik güçler organik satın almayı dizginlemek için çağırılır. Kara büyüyü beyaz büyüden, tersinden ayırt etmek zordur, çünkü ikisi de muhtemel hasarları ve karakter kuvvetlerini düzenleme amaçlarının tehlikelerini ortaya çıkarır.

Bazı bireyler, efsanenin içinde, kara büyü yapmanın en iyi yoluna hakim olabilmek için, şeytanla birlikte bir anlaşma üretmesi gerektiğini düşünüyorlar. 1692 Salem cadı denemelerindeki cadilerin bunu gerçekleştirdiği belirtiliyor. Bu onların korkunç büyücülüklerinin başarılarının temeli olabilir.

Genellikle bu tür bir sihirle bağlantı kurmak, kötü güçlere karşı tanıtım ve savunmasızlık anlamına gelir. Kara büyü gerçekten bir rekreasyon değil, sahnede veya fonksiyonlarda idam edilen normal el formunun normal çabukluğu gibi değildir. Öncelikle kendilerine yönelik bu tür saldırılardan kurtulanların hepsi, birçok erkek ve kadın için, gerçekten oldukça gerçek. Bazı senaryolarda ölümcül olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *